Brigáda: Zdravotník na školách v přírodě - jaro 2019

lokalita: Celá ČR zadavatel: Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zdravotníky či zdravotnice na týdenní dětské pobyty – školy v přírodě na jaře 2019. Jsme malá, sympatická agentura a nabízíme vlídné jednání i dobrou odměnu vyplácenou v hotovosti ihned po ukončení každého turnusu. (Můžeš s námi jet jen na jeden týdenní turnus, anebo na více – dle tvých časových možností.)

Podmínkou práce zdravotníka je absolvovaný kurz pro dětské zotavovací akce, ale bereme též zdravotní sestry, absolventy střední zdravotnické školy a mediky s ukončeným 3.ročníkem lékařské fakulty).

Finanční odměna je minimálně 3.000,– Kč za pětidenní pobyt / minimálně 4.500,– Kč za týdenní pobyt + možné prémie. Dále ti zaplatíme cestu z domova na místo konání akce a zpět, ubytování i stravování v hotelové kvalitě, uhradíme také pojištění odpovědnosti. (Při účasti na více turnusech nebo při schopnosti pracovat též jako instruktor – vedoucí dětské družinky další bonusové finanční ohodnocení.)

Termíny našich jarních pobytů jsou duben, květen a červen – a potom také září a říjen 2019. Pobyty pro děti pořádáme po celé ČR. Bereme zájemce každého věku. Bez obav se ozvi – bude se ti u nás líbit!

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

31. 1. 2019, 17:32

Lokalita

Celá ČR

Obor

Ostatní

Odměna

20.000 – 25.000 Kč / měsíc

Toplist