Aktuální tipy na brigády

Chtěli byste si při studiu přivydělat, ale nevíte jak a podle čeho si pro sebe vybrat vhodnou brigádu? Pracujete raději rukama, nebo jste radši, když se moc nenadřete? Máte chuť chodit na dlouhodobou a pravidelnou brigádu, nebo vyhledáváte spíš nárazové a lépe placené brigády? Každý si jistě přijde na své mezi našimi tipy na brigády.

Hlídání dětí

Pokud vyhledáváte přítomnost dětí, cítíte se v jejich kolektivu fajn a máte na ně dostatek trpělivosti, hlídání dětí je brigáda přímo pro vás. Musíte ale vzít na vědomí, že hlídání dětí není pouze zábava, ale také velká zodpovědnost! Když se rodině osvědčíte, určitě můžete počítat s dlouhodobou spoluprácí.

Naše tipy:

Doučování a lektorství

Vynikáte ve škole v nějakém předmětu nebo činnosti? Využijte toho. Doučování a lektorství je super způsob přivýdělku. Nejen že to pro vás není žádná velká námaha, ale ještě za to dostanete slušně zaplaceno. Bude pouze na vás, jestli to budete chtít dělat dlouhodobě nebo kratší dobu.

Naše tipy:

Úklid

Nebojíte se práce a jste pečliví? Pokud ano, máte z čeho vybírat. Nemusíte uklízet ve firmě jen za 55 Kč na hodinu , objevují se i nabídky úklidu v domácnosti, kde si můžete finančně několikanásobně přilepšit. Navíc zde máte možnost dlouhodobého přivýdělku.

Naše tipy:

Roznášení letáků

Pokud neradi pracujete v uzavřeném prostoru, kde celý den sedíte, bude tato brigáda pro vás ideální. Roznášení letáků většinou není placeno na hodinu, ale úkolově, takže jste pány svého času, což je velkou výhodou. Nabídky jsou jak dlouhodobého typu, tak nárazové. Můžete si vybrat.

Naše tipy:

Hostesky a promotéři

Brigáda hostesky je u dívek velmi oblíbená. A není divu, když je to dobře placená práce, u které je hlavní se hezky tvářit. Právě jsme u toho, podle čeho zaměstavatelé vybírají brigádnice - většinou je pro ně nejdůležitější vizáž hostesky, protože to musí být reprezentativní člověk. Samozřejmě ne vždy jde jen o vzhled, častým požadavkem na hostesky je i znalost cizího jazyka, tudíž i komunikativnost. 

Pokladní, obsluha

Rádi komunikujete s lidmi a učíte se novým věcem? Jste ochotni pravidelně chodit na brigádu? Pak pro vás tato brigáda nebude problém. Obsluhy v obchodě není nikdy dost, takže máte velkou šanci, že při hledání brigády uspějete.

Naše tipy:

Zahraniční brigády

Toužíte po nových zkušenostech a zážitcích, které byste chtěli spojit se zdokonalováním se v jazyce? Máte mnoho možností, kam vyrazit za prací do zahraničí. Pokud se nebojíte na delší dobu vyrazit do cizího prostředí, jděte do toho, protože pak uvidíte, že to bude stát za to!

Naše tipy:

Vyplňování dotazníků

Hledáte jednorázové brigády, kde se moc nenadřete a ještě dostanete dobře zaplaceno? Můžete např. vyplňovat dotazníky a dělat ankety. Většinou je to časově nenáročné, ale odměna činí minimálně 100 Kč na hodinu.

Naše tipy:

Výpomoc v kuchyni

Jste pracovití, poctiví a máte zkušenosti s vařením a jakoukoli úpravou jídel? Navíc vás to baví a je to vaším koníčkem? Super, právě vy budete nejlepší kandidáti na kuchaře nebo jakoukoli výpomoc v kuchyni. Možností máte mnoho!

Naše tipy:

Publikováno: 20. 2. 2015

Komentáře ke článku

Toplist