Sezóna začíná! Máme tipy na brigády.

Sluníčko už nám vylezlo a začíná se oteplovat. Pro mnohé zaměstnavatele to znamená shánění brigádníků, tak toho využijte! Budou vás potřebovat nejen jako servírku nebo číšníka na zahrádce u restaurace a výpomoc na hotelích, ať už u nás, nebo na různých místech v zahraničí, ale i na různých promoakcích a festivalech po celé České republice. V tomto období se také konají školy v přírodě a plánují se letní tábory, na které hledají vedoucí, lektory a vychovatele či vychovatelky. Máte plno možností, tak se hlaste! 

Hurá na Maltu a Mallorcu!

V aktuální nabídce můžete nyní nalézt řadu zahraničních brigád a na nejrůznější pozice. Máte rádi děti? Můžete se přihlásit na brigádu animátora nebo animátorky na Mallorce . Pokud například studujete pedagogickou školu, vašeho budoucího zaměstnavatele jistě tato praxe v oboru potěší, nehledě na to, že se zdokonalíte v cizím jazyku.

Nevadí vám, když se za den docela naběháte? V tom případě zvládnete i brigádu servírky nebo číšníka na Maltě . No sami řekněte, neláká vás se tam podívat? Každý člověk se na toto místo během svého života jen tak nedostane a vy máte nyní možnost tam strávit několik měsíců a získat hromadu zkušeností.

Milujete vodu a sluníčko? Udělejte si certifikát na plavčíka a budete mít perfektní letní brigádu na pozici plavčíka na Mallorce . Pohodička, ne?

Uklízeno, čisto a pořádek. Dbáte na to? Potom by pro vás byla brigáda pokojské v Andalusii přímo pro vás.

Poznávejte nové kamarády na promoakcích po celé ČR!

Komunikujete rádi s lidmi a nevadí vám před nimi vystupovat? Ba naopak vám to dělá dobře? V tom případě máte nyní možnost mít poměrně dobře placenou brigádu jako hosteska nebo promotér na promoakci v Liberci nebo jako hosteska v Brně na golfové akci .

Vezměte svou partu na chmel!

Nebojíte se práce a máte partu fajn kamarádů? Potom se není na brigádě na letním sběru chmelu čeho bát. Práce vám půjde společně s dobrou náladou od ruky a po práci budete mít čas i na vlastní zábavu a poznávání nových kamarádů z jiných partiček. Sice si tam asi velké peníze nevyděláte, ale berte to jako zkušenost, která vás všechny stmelí a budete mít zážitky. Více o tom, jak to chodí na brigádě na chmelu, se můžete dočíst v rozhovoru s organizátorkou chmelové brigády.

Výletujte s dětmi na školách v přírodě!

Chcete si vydělávat v přírodním prostředí a nejlépe ve společnosti malých dětiček? V aktuální nabídce máme brigádu vychovatelky na Šumavě, kde byste měli ubytování a stravu zdarma a děti byste měli na starost od odpoledne do večerky. Další den si můžete zase do dvou hodin odpoledne užívat vlastní program. Stejnou brigádu tu v nabídce máme ještě jednou, ale na jiném místě - vychovatelka v severních a středních Čechách.

Publikováno: 15. 5. 2015

Komentáře ke článku

Toplist