Profese, ve kterých na trhu práce uspějete!

Hledáte práci, odpovídáte na inzeráty, rozesíláte životopisy, ale bez odezvy? Je možné, že se o danou profesi zajímá velké množství uchazečů. Koukněte se proto na profese, ve kterých takový přetlak není a firmy mají co dělat, aby sehnali zaměstnance na tyto pracovní pozice

Operátor výroby

Úkolem operátora výroby je dohled na chod výrobní linky , kompletace a kontrola kvality výrobků. Pokud rádi pracujete rukama, je to práce právě pro vás. Zaměstnanci na této pozici většinou pracují na směny, ale za víkendy nebo svátky dostávají příplatek a využívají po celý rok nejrůznější benefity.

Obchodní zástupce

Na této pozici  by bylo vaším úkolem navazovat nové obchodní vztahy a pečovat i o ty stávající. Budete sice jako první, komu zákazník vynadá, když mu nebude něco fungovat,  ale budete i první, komu to může pochválit. Tato práce je možná časově náročnější, ale většinou je vás, jak si naplánujete schůzky. Navíc budete mít k dispozici mobilní telefon, notebook a hlavně auto.

Technik ve strojírenství

Jste člověk, který si umí s věcmi poradit a přijít jim na kloub? Pak je to práce pro vás. Jakmile se něco ve výrobě porouchá, jste ihned povolán, abyste zjistil, co nefunguje, jak má a věci se daly zpátky do pohybu.

Pracovník ostrahy

„Neukradl ten chlap něco?“ otázky tohoto typu byste si kladli během dne u tohoto zaměstnání, které má na starosti hlídání cizího majetku a bezpečí. Na pracovníka ostrahy můžete narazit jak supermarketech a firmách, tak i v luxusních rezidencích. Není to moc fyzicky náročná práce, ale bohužel je poněkud nudná.

Elektrotechnik

Na toto povolání je potřeba mít výuční list, nemůže ho vykonávat každý člověk a právě proto je po elektrotechnicích taková sháňka. Bez vzdělání nemůžete očekávat, že vás vezmou. Pokud ale toho vzdělání máte, využijte toho. Mnoho výrobních podniků a telekomunikačních společností čeká právě na vás.

Publikováno: 16. 1. 2015

Komentáře ke článku

Toplist