Práce a brigáda v Amsterdamu

Rádi bychom vám představili nabídku práce či brigády v zahraničí. V tomto případě se jedná o práci v hlavním městě Nizozemska Amsterdamu. Tuto nabídku jsme prověřili, dokonce u nás na webu najdete i na toto téma rozhovor přímo ze zadavatelem. Nabídka je vhodná převážně pro mladší ročníky. Veškeré informace najdete níže. Předem ještě uvedeme, že za zprostředkování se NEPLATÍ žádný poplatek předem.

Náplň práce a popis pozice:
- Jedná se o práci či brigádu v termínech červen až září 2015 nebo na celý rok, záleží o co máte zájem.
- Práce probíhá na letišti Shipol, kdy se obsazují různé pozice (úklid, logistika zavazadel, třídění balíčků, atp.)
- Pracuje se např. pro tyto společnosti: úklidové firmy Kluh a Asito nebo handlingové firmy Servis Air, Avia Cargo a Avia Pax.

Na letišti budete pracovat pro různé společnosti, zaměstnávat vás a tedy i garanovat pracovní podmínky vám bude nadnárodní korporace De Poel. Webové stránky společnosti: http://www.depoel.co.uk

Nabízíme:
- práci 40-50 hodin týdně (max můžete pracovat 60 hodin týdně)
- výplata je vyplácena každý týden
- možnost využití nadstandardních příplatků, tedy 150% víkend, 130% noční, 8% z celkové vydělané práce po skončení práce
- koordinátora a zajištění denní dopravy do práce (toto se však může v průběhu měnit, záleží na vašem ubytování)
- doprava je zajišťována zdarma, případně je vyplácen příspěvek na dopravu
- pracovní smlouvu dostanete již v ČR v českém jazyce
- možnost zajištění dopravy do Nizozemska a zpět (od 45 EUR)
- zajištění sdíleného ubytování (toto není povinné), ubytování si zamozřejmě můžete zajistit i sami
- jak již bylo uvedeno výše, neplatíte žádné poplatky

Požadujeme:
- věk 18-19 let pro letní brigádu (červen-září), 18-22 let pokud chcete pracovat v Amsterdamu déle
- nutností je znalost AJ na komunikativní úrovni
- samostatnost, chuť do práce a hlad po nových zkušenostech
- časovou flexibilitu a pořádnost
- řidičský průkaz není podmínkou, ale opravdu velikou výhodou
- bezpečnostní prověrku. Formulář žádosti o BP a další informace s přesným postupem jak si o ni požádat vám zašleme na váš email po vyplnění nezávazné přihlášky níže

Pozor, vyřízení bezpečnostní prověrky může trvat i 6 měsíců, proto doporučujeme se přihlásit co nejdříve. Nejpozději však do 5.12.2014. Po tomto termínu již nebudeme přijímat nové přihlášky.

Kolik si vyděláte:
Mzda se Holandsku dle zákona stanovuje podle věku. Je také důležité pro kterou společnost budete pracovat a jakou činnost budete vykonávat. Na obrázku níže můžete vidět jak se mzdy pohybují. Nelze dopředu řici kolik si přesně v Amsterdamu vyděláte, je zde opravdu mnoho faktorú (věk, náplň práce, společnost, odpracované hodiny). Obecně se však pohybujeme v rozmězí 1000 až 1600 EUR za měsíc. V přepočtu na koruny je to něco od 27.000 do 43.500,- Kč / měsíčně.

Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte nezávaznou příhlášku skrze odpovědní formulář níže a my vás do 2 pracovních dní budeme kontaktovat s dalším postupem. Veškeré podrobné informace o pozici naleznete na webu: www.letovamsterdamu.cz. V galerii níže přikládáme také pár fotografií přímo z terénu.

Jenprace.cz jako pracovní server tuto nabídku doporučuje a ručí za její serióznost.

Publikováno: 12. 11. 2014

Komentáře ke článku

Obrázky ke článku

Toplist