Brigády na léto 2016

Léto se blíží a nabídka brigád na léto se pomalu zužuje. Pokud ještě brigádu na léto nemáte, neváhejte, nyní je ideální čas si ji najít. Jak na to? Je to jednoduché. Na Jenprace.cz nabízíme tisíce nabídek brigád nejen na léto. Návod, jak si brigádu na léto najít, najdete přehledně v bodech níže:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.

Jděte na příslušnou podsekci na Jenprace.cz, konkrétně na sekci brigády. Stačí si vybrat požadovaný region a projít aktuální nabídku. 

2.
Pokud vás některá nabídka zaujme, stačí kliknout na "odpovědět na inzerát" a zaslat zaměstnavateli požadované údaje.

3.
Pokud vás aktuálně žádná nabídka nezaujala, vložte email k odběru nabídek a nabídky z vašeho regionu vám budou chodit přímo na email. Nabídky budete mít vždy jako první.

4.
Sledujte také naše Facebook stránky, denně na nich najdete super nabídky a mnoho dalších informací.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuálně nabízíme například brigády na sběru či prodeji jahod, brigády v administrativě, brigády v zahraničí nebo brigády na chmelu. Nabídek je opravdu mnoho, vybere si každý. 

Konkrétní nabídky brigád na chmelu najdete v odkazech níže:
http://www.jenprace.cz/brigady/sklizen-chmele-2016-louny-2
http://www.jenprace.cz/brigady/letni-sklizen-chmele-cela-cr-5
http://www.jenprace.cz/brigady/chmelova-brigada-olomouc

Držíme palce při výběru brigády a děkujeme, že nás sledujete.

Tým Jenprace.cz

 


 

Publikováno: 7. 6. 2016

Komentáře ke článku

Obrázky ke článku

Toplist