Brigáda v Kanadě - léto 2016!

Ve spolupráci se známou českou agenturou Czech-us jsme pro vás připravili exkluzivní nabídku brigády či práce v Kanadě.

O jaké pracovní pozice se jedná? 
Housekeeping – room cleaner, laundry attendants, houseman, F&B – server, busser, kitchen helper, front desk, guest service, gardener and maintenance, lift attendant, rental shop worker a další.

Kdy bude práce probíhat? 
Najímat se budou zaměstnanci převážně na léto květen/červen až konec října 2016, případně na zimní sezonu, která začíná v prosinci a trvá do dubna. Pokud s vámi bude zaměstnavatel spokojený můžete pro něj zůstat pracovat i celý rok.

Jak je to s ubytováním? 
Ubytování pro zaměstnance je k dispozici u hotelů nebo nedaleko od nich. K dispozici je několik typů ubytování včetně kolejního typu i ubytování v apartmánech. Nejpopulárnějším prostředkem k dopravě je kolo.

Co udělat pro získání brigády či práce?
Ve dnech 12-13. prosince se v Praze koná konference Job Fair, kde se budete moci potkat přímo se zaměstnavateli a získáte tedy přímo veškeré potřebné informace. Stačí vyplnit tento nezávazný registrační formulář 

Kolik mě to bude stát?
Účas na Job Fair je zdarma. Vybíráme pouze vratnou zálohu 500 Kč. Pokud nebudete přijati, záloha vám bude vrácena v plné výši. Pokud nedorazíte, záloha propadá. Proč toto pravidlo? Zaměstnavatelé si na každého rezervují 15-20 minut, potřebujeme tedy jejich čas organizovat. A také chceme mít jistotu, že opravdu dorazíte! Děkujeme za pochopení.

REGISTRUJTE SE NEZÁVAZNĚ ZDE

POZOR! KAPACITA JE OMEZENA, TAK NEVÁHEJTE!

Případné dotazy směřujete na tento email: canada@czech-us.cz. Pro rychlost vyřízení do předmětu emailu vždy uvédějte: "Jenprace.cz Kanada" 

Kde bude práce probíhat?

Jasper
Jasper leží ve stejnojmenném národním parku na konci turistické dálnice Icefield Parkway. Je to outdoorový ráj uprostřed Rocky Mountains a návštěvníci sem jezdí především za adrenalinovými zážitky. Stejně jako ostatní nabízené rezorty je závislé na turistickém ruchu, velikostí a počtem obyvatel je někde ve středu naší nabídky. Právě se zaměstnavateli v Jasperu máme nejdelší spolupráci. Více ve videu Práce v nádherném Jasperu v Kanadě .

Banff
Banff je pravé turistické město se vším, co si od toho slibujete. Jeho výhodou je blízko položené milionové Calgary, což mu zajišťuje neustálý přísun návštěvníku a samozřejmě i vyšší míra služeb, obchodů, restaurací atd. I přesto si zde užijete nádhernou přírodu se vším všudy. Nedaleké lyžařské rezorty patří k tomu nejlepšímu, co kanadské hory nabízí. Kdo si tedy potrpí na vyšší standard, kulturu (koná se zde známý filmový festival), ale nechce se vzdát outdoorových aktivit, Banff je pro něj to pravé. Více ve videu Práce v srdci jednoho z nejstarších národních parků v Kanadě.

Panorama
Poslední lokalita je v naší nabídce teprve krátce. Vyslyšeli jsme nadšence, kteří chtějí zažít pravou Kanadu uprostřed nespoutané přírody. Panorama je sice nejmenší, ale svou polohou nejzajímavější z našich rezortů. Nebydlíte totiž uprostřed hor, ale přímo na nich. Komunita v Panoramě je malá, ale pobyt v ní je o to intenzivnější. Právě tady zažijete tu nejlepší přírodu, tracky na hikování a MTB. Jestli jste dobrodružný typ, toto je místo pro vás.
Více ve videu Práce v Britské Columbii – Panorama

REGISTRUJTE SE NEZÁVAZNĚ ZDE

Těšíme se na spolupráci!

Podívejte se také na naše další pracovní nabídky v zahraničí, ale také v ČR a na Slovensku zde: www.jenprace.cz

    Publikováno: 20. 11. 2015

    Komentáře ke článku

    Toplist