Práce: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR [nová pozice] (sveub)

lokalita: Ústí nad Labem zadavatel: Job Point spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření, popř. SŠ s praxí v konstrukci min. 3

roky

  • praxe v oboru konstrukce produktů výhodou (obor zpracování plechu a

montáž)

  • zkušenosti v oblasti průmyslové výroby
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost projektového řízení/zkušenosti s vedením projektů výhodou
  • znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD, Inventor, Pro-E a SAP

výhodou

  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Pracovní náplň:

  • řízení změnového procesu (vytváření, implementace a ověřování

produktových změn) – ve spolupráci se zkušenými kolegy

  • návrh a implementace nových produktů do výroby
  • zlepšování produktu z pohledu kvality, nákladů a procesu výroby
  • spolupráce na projektech implementace
  • spolupráce a přímá komunikace s kolegy v zahraničí

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu
  • Příležitost učit se od zkušených kolegů
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí a

přátelský kolektiv

  • Řadu zaměstnaneckých výhod a motivující finanční ohodnocení
  • Možnost nástupu ihned nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás
navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: 478 470 477.
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ústí nad Labem

Firma

Job Point spol. s r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Mzda

30.000 - 39.999 Kč

Kontaktní osoba

Eva Jindřichová

Telefon

478470477

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.