ÚKLIDOVÉ PRÁCE pro OZP/OZZ

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma AVES PLUS, spol. s r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 13.000 – 14.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 30. 11. 2016

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • zametaní, vytírání, vysávání
  • úklid sociálního zařízení
  • úklid kanceláří

Požadujeme:

  • práce je vhodná pro osoby se zdravotním omezením (částečný nebo plný invalidní důchod)
  • praxe v úklidu výhodou
  • samostatnost
  • bydliště v Brně (výhodou)

Nabízíme:

  • práci pro osoby se zdravotním omezením (částečný nebo plný invalidní důchod)
  • zaškolení
  • nástup ihned (dle dohody)
  • možnost práce na DPP i HPP
  • levné volání,sms,levnější internet

Obsluha bistra

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Wokbox s.r.o.
  • 29 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 18. dubna
  • Brno
  • STAREZ - SPORT, a.s.
  • 28 600 – 29 600 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Brno
  • Generace Care z.ú.
  • 6 000 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Brno
  • BUBO travel agency, s.r.o.
  • 1 000 – 3 000 €
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 16. dubna
  • Modřice
  • STANKULYČ, družstvo
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Modřice
  • LAMITO group s.r.o.
Zveřejněno: 11. března
  • Česká
  • RM AUTOCENTRUM s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Znojmo
  • BM ČESKO s.r.o.
  • od 14 740 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Brno
  • CHRIŠTOF, spol. s r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Kladno
  • Jiří Provazník
  • Praha
  • Haderer's Automobile Division s.r.o. v…
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Dobrovice
  • ZETKA - MB s.r.o.

AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Wokbox s.r.o., Větrník, s.r.o., STAREZ - SPORT, a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Česká pošta, s.p., Generace Care z.ú., OLMAN SERVICE s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., JK Trust s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Proveon, a.s., BUBO travel agency, s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pohřebnictví NOSTALGIE, s.r.o., STANKULYČ, družstvo, LAMITO group s.r.o., VEGATIME s.r.o., RM AUTOCENTRUM s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Dezinfektor / Dezinfektorka, Hospodář / Hospodářka, Plavčík / Plavčice, Pracovník / pracovnice pohřební služby, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Odborný pracovník / pracovnice, Sanitář / Sanitářka, Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů, Pracovník / pracovnice prádelny, Pracovník / pracovnice v sociálních službách, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Modřice, Česká

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

DPP důchod kancelář Most možnost náplň práce OZP práce praxe řízení samostatnost školení vhodná zdravotní dohody invalidní náplň PR sociální