ÚKLIDOVÉ PRÁCE pro OZP/OZZ

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma AVES PLUS, spol. s r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 13.000 – 14.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 30. 11. 2016

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • zametaní, vytírání, vysávání
  • úklid sociálního zařízení
  • úklid kanceláří

Požadujeme:

  • práce je vhodná pro osoby se zdravotním omezením (částečný nebo plný invalidní důchod)
  • praxe v úklidu výhodou
  • samostatnost
  • bydliště v Brně (výhodou)

Nabízíme:

  • práci pro osoby se zdravotním omezením (částečný nebo plný invalidní důchod)
  • zaškolení
  • nástup ihned (dle dohody)
  • možnost práce na DPP i HPP
  • levné volání,sms,levnější internet

Obsluha bistra

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Wokbox s.r.o.
  • 29 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 18. dubna
  • Brno
  • BUBO travel agency, s.r.o.
  • 1 000 – 3 000 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • STAREZ - SPORT, a.s.
  • 28 600 – 29 600 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 19. dubna
  • Brno
  • Generace Care z.ú.
  • 6 000 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Modřice
  • STANKULYČ, družstvo
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Modřice
  • LAMITO group s.r.o.
Zveřejněno: 11. března
  • Česká
  • RM AUTOCENTRUM s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Znojmo
  • BM ČESKO s.r.o.
  • od 14 740 Kč
Zveřejněno: 30. srpna
  • Trutnov
  • SWBC - service, a.s.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Pardubice
  • Martina Říhová
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Brno
  • Axial Personnel Agency, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Brno
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • KE Ostrov - Elektrik s.r.o.
  • Tachov
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.

Proveon, a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Wokbox s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., JK Trust s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., BUBO travel agency, s.r.o., Česká pošta, s.p., OLMAN SERVICE s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Generace Care z.ú., 21 Consult Group s.r.o., Větrník, s.r.o., STAREZ - SPORT, a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pohřebnictví NOSTALGIE, s.r.o., STANKULYČ, družstvo, LAMITO group s.r.o., VEGATIME s.r.o., RM AUTOCENTRUM s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Dezinfektor / Dezinfektorka, Hospodář / Hospodářka, Plavčík / Plavčice, Pracovník / pracovnice pohřební služby, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Odborný pracovník / pracovnice, Sanitář / Sanitářka, Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů, Pracovník / pracovnice prádelny, Pracovník / pracovnice v sociálních službách, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Česká

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Trainee program – první práce pro absolventy

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

DPP důchod kancelář Most možnost náplň práce OZP práce praxe řízení samostatnost školení vhodná zdravotní dohody invalidní náplň PR sociální