Práce: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU, práce pro nováčky - ZAUČÍME, HPP, 20

lokalita: Blansko zadavatel: Brigomat.cz s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Firma Chemoplast BEC v Blansku otevřela pozici SEŘIZOVAČE VSTŘIKOLISU (15.000,– – 28.000,–).
Je připravena zaučit i úplné nováčky přímo v praxi.
Čeká Vás garantovaný růst mzdy!!!
Nástupní mzda dle zkušeností.

Náplň práce:

  • dodržování výrobních technologií a postupů
  • odpovědnost za výrobní nástroje
  • dohled nad výrobním procesem
  • zodpovědnost za kvalitu výlisků
  • výměny forem
  • řešení případných oprav
  • obsluha zásobníků a dosypávání materiálu
  • seřizování parametrů
  • servisní činnosti
  • vedení záznamů o výrobě na lince

Požadujeme

  • praxe na pozici seřizovače vstřikolisu podmínkou (znamená vyšší nástupní mzdu)
  • technická a manuální zdatnost
  • zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • zaškolení v rámci pracovní doby
  • další navazující vzdělávací kurzy a školení v pracovní době
  • prémie po zkušební době (až 15%)
  • možnost kariérního a profesního růstu – máme jasně stanovené kategorie úrovní seřizovačů, naprosto objektivní hodnocení
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Blansko

Firma

Brigomat.cz s.r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.