Operátor/ka výroby - práce u který můžete i sedět.

Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 19.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 21. 5. 2018

Co od Vás očekáváme:

Požadavky:
manuální zručnost
jedná se o nenáročnou práci vykonávanou převážné v sedě
časová flexibilita
samostatnost
učit se rychle novým věcem
Nabídka:
jedná se o jednoduchou práci, vykonávanou převážně v sedě
nabízená práce je na hlavní pracovní poměr
dvousměnný provoz: Ranní, Odpolední
práce vhodná pro ženy
hodinová mzda: 90 Kč,– čistého
po zkušební době 100 K,– čistého
Možnost :

  • využití dopravy do areálu společnosti
  • ubytování
  • příspěvku na ubytování 1000 Kč,– čistého
  • nástupu ihned
  • čerpání záloh
  • kariérního růstu

Pracovní náplň:

  • jednoduchá práce, vykonávaná převážně v sedě
  • jedná se o dokončování / montáž plastových dílů

Poznámka:
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav ( Čejetice )
Město: Mladá Boleslav

Operátor / Seřizovač

Nutně vás hledají
  • Turnov
  • ONTEX CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • HR Direct s.r.o.
  • 34 800 – 43 700 Kč
  • Strakonice
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Otrokovice
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • Stříbro
  • CM mechanics s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Hustopeče
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Hustopeče
  • Praha
  • D&R Solution s.r.o.
  • Velké Meziříčí
  • Říčany, Praha-východ

ONTEX CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SVANA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., USK s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Josef Lojek s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Česká pošta, s.p., DISPONERO s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Turnov, Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Hlavenec, Nymburk, Český Dub, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Boleslav hlavní IT město místo Mladá Boleslav Most možnost mzda nabídka náplň práce nová operátor požadavky práce pracovní pracovní poměr růst samostatnost společnost společnosti ubytování vhodná výkon Zruč areál díl kariérní místo výkonu práce náplň opravy poměr PR pracovní náplň výroby zkušební