Práce: Operátor/ka výroby - práce u který můžete i sedět.

lokalita: Mladá Boleslav zadavatel: STPA CZ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Požadavky:
manuální zručnost
jedná se o nenáročnou práci vykonávanou převážné v sedě
časová flexibilita
samostatnost
učit se rychle novým věcem
Nabídka:
jedná se o jednoduchou práci, vykonávanou převážně v sedě
nabízená práce je na hlavní pracovní poměr
dvousměnný provoz: Ranní, Odpolední
práce vhodná pro ženy
hodinová mzda: 90 Kč,– čistého
po zkušební době 100 K,– čistého
Možnost :

  • využití dopravy do areálu společnosti
  • ubytování
  • příspěvku na ubytování 1000 Kč,– čistého
  • nástupu ihned
  • čerpání záloh
  • kariérního růstu

Pracovní náplň:
jednoduchá práce, vykonávaná převážně v sedě
jedná se o dokončování / montáž plastových dílů

Poznámka:
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav ( Čejetice )
Město: Mladá Boleslav

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Mladá Boleslav

Firma

STPA CZ s.r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od: 17. 11. 16

Mzda

18.000 - 19.999 Kč

Kontaktní osoba

Marek Berko

Telefon

602 161 875

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.