Práce: Práce ve výrobě s ubytováním - KOLÍN, až 29 000 Kč + benefity

lokalita: Moravskoslezský kraj zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Chcete práci za lepší mzdu, 5 týdnů dovolené a 13. plat k tomu? Pak na nic nečekejte a kontakujte nás!

Aktuálně hledáme zaměstnance do úspěšné automobilky v Kolíně na pozice operátorů montážní linky, příp. lisovny, svařovny, logistiky.

Náplň práce:

  • práce na montážní lince, svařovně, lakovně, lisovně, logistice nebo kvalitě
  • práce je fyzicky namáhavá
  • 2 směnný provoz (6:00 – 14:30, 15:30 – 24:00)

NABÍZÍME:

  • Srovnatelné mzdové podmínky až 29 000 Kč/měsíc + benefity
  • možnost UBYTOVÁNÍ s PŘÍSPĚVKEM zaměstnavatele
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • možnost převodu do kmenového stavu automobilky
  • garanci profesionálního jednání seriózní agentury
  • koordinátory přítomné na pracovišti a zajišťující podporu zaměstnancům

Pracoviště: KOLÍN

Nástup možný IHNED

POŽADAVKY:

  • fyzická zdatnost a výborný zdravotní stav
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • zodpovědný přístup k práci

BENEFITY:
MZDOVÉ podmínky + BENEFITY:

  • základní sazba 20 000 Kč/měs.
  • od 4.měsíce 22 970 Kč/měs.
  • nadstandardní příplatky za práci o víkendu a v noci
  • příplatek za mimořádnou směnu 800Kč
  • bonus za řádnou docházku až 1 800 Kč/měsíc
  • příplatek za směnnost 300 Kč/měsíc
  • výkonnostní prémie + osobní ohodnocení až 2 900Kč
  • 13.plat
  • zajíštění ubytování s příspěvkem 2 000 Kč/měsíc
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní lékařská péče

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Moravskoslezský kraj

Firma

Grafton Recruitment s.r.o.

Kontaktní osoba

Rohlová Tereza

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.