Práce: Práce ve výrobě s ubytováním, až 29100 Kč + 13. plat

lokalita: Středočeský kraj zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chcete pracovat jen od pondělí do čtvrtka? Mít 5 týdnů dovolené, 13. plat a příspěvek na bydlení? Tak reagujte na tuto pozici. Nabízíme Vám práci ve výrobě automobilové firmy v KOLÍNĚ.

Náplň práce:

  • Práce na montážní lince, svařovně, lakovně, lisovně, logistice, kvalitě
  • fyzicky namáhavá práce s břemeny
  • 2 směnný provoz (6:30–14:25, 15:30–23:55)
  • práce pouze pondělí až čtvrtek

Nabízíme:

  • Srovnatelné mzdové podmínky až 26 500 Kč/měsíc
  • Možnost UBYTOVÁNÍ s PŘÍSPĚVKEM zaměstnavatele
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Možnost převodu do kmenového stavu automobilky
  • Garance profesionálního jednání seriózní agentury
  • Koordinátory přítomné na pracovišti po celou dobu směny a zajišťující podporu zaměstnancům

Lokalita: Kolín

Nástup: možný ihned

POŽADAVKY:

  • fyzická zdatnost a výborný zdravotní stav
  • ochota pracovat v požadovaném tempu montážní linky
  • zodpovědný přístup k práci

BENEFITY:

  • 13.plat ve výši 29 900 Kč/rok
  • základní sazba 20 000Kč/měs
  • od 4.měsíce 22 970Kč/měs
  • prémie za výkon 2 986Kč/měs.
  • prémie za docházku 1 838Kč/měs.
  • příplatky za směny:
  • noční a víkendy 10%
  • přesčasy 25% + 800 Kč navíc za směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost UBYTOVÁNÍ s PŘÍSPĚVKEM 2000 Kč/měs.
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • firemní bonusy
  • nadstandardní lékařská péče

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Středočeský kraj

Firma

Grafton Recruitment s.r.o.

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.