Práce: Práce ve výrobě 16 500 - 18 500 Kč bez PRAXE!

lokalita: Jihomoravský kraj zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání? Chcete fyzicky nenáročnou práci ve třísměnném provozu na pozici operátor výroby? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!
Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.

Co budete dělat?

  • Jako operátor výroby budete ručně kompletovat součástky pro elektrovýrobu
  • budete pracovat s jemnými a drobnými komponenty

POŽADAVKY:

  • pokud již máte zkušenost z výroby, tak je to skvělé, pokud ne, tak nevadí, zaučíme Vás
  • manuální zručnost a šikovnost
  • schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem

BENEFITY:

  • po zkušební době navýšení mzdy o 2000 Kč
  • Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
  • Měsíční docházkový bonus 1 000Kč a poté kvartální ve výši 3 000Kč
  • Za kvalitně odvedenou práci máte nárok na další bonusy
  • Pokud se Vám bude dařit, můžete kariérně růst
  • V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy
  • Soboty s příplatkem 75% !!!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihomoravský kraj

Firma

Grafton Recruitment s.r.o.

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.