Práce ve skladu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zdiby
Firma Jobs 4 Joy SE v likvidaci
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.000 – 19.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Pracujete rádi ve skladu nebo jste naopak bez zkušeností a myslíte si, že by to mohlo být to pravé zaměstnání pro Vás? V tom případě je tu Vaše šance!
Pro našeho dlouhodobého klienta hledáme muže i ženy na práci do skladu se značkovým oblečením.

Náplň práce:

  • Práce ve skladu s oblečením v logistickém centru v Praze ve Zdibech (dobrá dostupnost z metra Kobylisy)
  • plnění objednávek podle zákaznického servisu,
  • balení do krabic, vybalování, práce se skenerem,
  • štítkování, etiketování, kontrola připravených objednávek
  • balení do kartonů,
  • obsluha s VZV (průkaz na obsluhu VZV Vám zajistíme)

Směny: 8hodinové

Požadujeme:

  • pečlivost, zodpovědnost,
  • ochotu učit se novým věcem (zaučení zkušenějším kolegou),
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • mzda od 85,–Kč – 119,–Kč/h v ČISTÉM + BONUSY!!,
  • zvýhodněné stravování za 25,–Kč,
  • možnost ubytování ZDARMA nebo příspěvek na bydlení,
  • možnost týdenních záloh na mzdu,

!!! MOŽNOST ZÍSKÁNÍ EVROPSKÉHO PRŮKAZU NA VZV SKUPINY W1 A G!!!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle zobrazit tel. číslo či na email Odpovědět na inzerát

  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
Zveřejněno: 26. března
  • Brno-venkov
  • Jana Hájková
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 26. června
  • Říčany, Praha-východ
  • Eva Hánišová
Zveřejněno: 17. srpna
Zveřejněno: 30. července
  • Plzeň
  • Nikol Lišková
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Havlíčkův Brod
  • Markéta Foldynová
Zveřejněno: 13. srpna
  • Brno
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Brno
  • Kamila Skřížalová
  • 26 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 10. července

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., Šmídl s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, ASAP Delivery s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Správa služeb hlavního města Prahy, Ing. Miroslav Vybulka, LKQ CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., Město Odolena Voda, ProJobEU s.r.o., DSA a.s., PROTEOR CZ s.r.o., C.S.CARGO a.s., KOSMAS s.r.o., Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., BENDA zemní práce s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Markmont, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, CigDus s.r.o., HakimiStyle s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., open recruitment s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Zahradní architekt / architektka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Troja, Praha 8 - Libeň, Praha 9 - Kbely, Praha 6 - Bubeneč, Starý Vestec, Mělník, Celá ČR, Zdiby, Klecany, Vysočany, Praha, Postřižín, Horoměřice

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

AJ bonus bonusy den email hledám IT job jobs možnost mzda náplň práce nové oblečení odpovědnost pečlivost plnění práce příspěvek sklad směny stravování telefon týden ubytování zaměstnání zdarma dar kontakt kontrola kov náplň obsluha PR případ servis zkušenost