Práce: Práce ve skladu hutního materiálu - mzda až 18.000 Kč/měsíc

lokalita: Pardubice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Detail pozice:
Pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje hutního materiálu, sídlícího v Černé za Bory, hledáme pracovníky na pozici skladník/jeřábník.

Náplň práce:

  • přeprava hutního materiálu, nakládka, vykládka, naskladnění
  • práce se zdvihacími stroji
  • po zaučení obsluha mostového jeřábu s dálkovým ovládáním a magnety

    Práce probíhá v třísměnném provozu s docházkou převážně na ranní a odpolední směny. Nabízíme Vám různorodou pracovní náplň možnost získání, či prohloubení Vaši kvalifikace, zajímavou mzdu, kterou vyplácíme pravidelně a samozřejmě stravenky od prvního dne. Nástup je možný ihned.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • odborné zaškolení, zvýšení kvalifikace
  • mzdu až 18.000 Kč/měs. (nástupní mzda 16.000 Kč prémie až 10 % z průměrné mzdy nadstandardní příplatky ke mzdě)
  • stravenky od 1. dne nástupu
  • dobrou dostupnost pracoviště

Požadujeme:

  • zodpovědný přístup k práci
  • spolehlivost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Kontaktní osoba

personální konzultantka

Telefon

777 587 011

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.