Práce: Práce ve skaldu

lokalita: Zdiby zadavatel: Jobs 4 Joy SE

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pracujete rádi ve skladu nebo jste naopak bez zkušeností a myslíte si, že by to mohlo být to pravé zaměstnání pro Vás? V tom případě je tu Vaše šance!
Pro našeho dlouhodobého klienta hledáme muže i ženy na práci do skladu se značkovým oblečením.

Náplň práce:
Práce ve skladu s oblečením v logistickém centru v Praze ve Zdibech (dobrá dostupnost z metra Kobylisy)

  • plnění objednávek podle zákaznického servisu,
  • balení do krabic, vybalování, práce se skenerem,
  • štítkování, etiketování, kontrola připravených objednávek
  • balení do kartonů,
  • obsluha s VZV (průkaz na obsluhu VZV Vám zajistíme)

Směny: 8hodinové

Požadujeme:

  • pečlivost, zodpovědnost,
  • ochotu učit se novým věcem (zaučení zkušenějším kolegou),
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • mzda od 85,–Kč – 119,–Kč/h v ČISTÉM + BONUSY!!,
  • zvýhodněné stravování za 25,–Kč,
  • možnost ubytování ZDARMA nebo příspěvek na bydlení,
  • možnost týdenních záloh na mzdu,

!!! MOŽNOST ZÍSKÁNÍ EVROPSKÉHO PRŮKAZU NA VZV SKUPINY W1 A G!!!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 773 741 814 či na email vargova@jobs4joy.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Zdiby

Firma

Jobs 4 Joy SE

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od: 21. 11. 16

Mzda

18.000 - 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.