Práce: Práce v čistém prostředí, vhodná i pro nekvalifikované

lokalita: Havlíčkův Brod zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Detail pozice:
Pro společnost působící v Havlíčkově Brodě hledáme – na hlavní pracovní poměr – Pracovnice výroby zdravotnických roušek. Jedná se o práci v čistém a tichém prostředí, nenáročnou, svým charakterem vhodnou spíše pro ženy. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme. Pokud jste pracovití, manuálně zruční, spolehliví a nevadí Vám pracovat na směny, pak hledáme právě Vás! Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení, které je z části tvořeno fixní složkou a dále složkou variabilní, která je závislá na Vašich výkonech. Velmi příjemným bonusem je třeba týden dovolené navíc! Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • ruční kompletace zdravotnických materiálů
  • vizuální kontrola

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci s možností přestupu do stavu zaměstnanců společnosti
  • nástupní mzdu 15.500–16.500 Kč/měsíc
  • po zkušební době navýšení mzdy až o 10 %
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování (hradíme 55 % z ceny jídla)
  • 5 týdnů dovolené
  • práci v čistém a tichém prostředí

Požadujeme:

  • ukončené základní vzdělání
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Odpovězte prosím pomocí odpovědního tlačítka nebo zašlete sms na tel. 739 249 904 a my Vám rádi zavoláme zpět.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Havlíčkův Brod

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Kontaktní osoba

personální konzultantka

Telefon

739 249 904

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.