Práce: Praca z zakwaterowaniem, nawet 29 100 CZK miesięcznie

lokalita: Středočeský kraj zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Opis stanowiska:
Chcesz zbudować swój pierwszy samochód? Szukamy ludzi, którzy pragną dobrze zarabiać i nie boją się wymagającej pracy.
Dla jednego z największych producentów samochodów w Czechach szukamy pracowników na stanowiska: Operator Linii Montażowej, Spawacz oraz Pracownik Lakierni i Tłoczni.

Opis miejsca pracy:

  • Miasto Kolin, Czechy – 2 godziny jazdy z Kłodzka lub 2,5 godziny z Jeleniej Góry.
  • Praca przy linii produkcyjnej Toyota Aygo, Peugeot 108 oraz Citroen C1.
  • W zależności od twoich umiejętności możesz pełnić funkcje: Pracownika, Spawacza, Operatora Linii Pras lub jako Pracownik Lakierni.
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6–14:25 oraz 15:30 –23:55).
  • Praca wymagająca fizycznie (co 2 godzinny następuje zmiana stanowiska w celu odciążenia pracownika).

Oferujemy:

  • W 1-tym miesiącu pensja 20 000 CZK + dodatki + premie za frekwencję 1 838 CZK (w przybliżeniu 2500 zł netto).
  • 4-ta pensja w 4-tym miesiącu od daty zatrudnienia 22 970 CZK + dodatki i bonusy + 919 CZK premie za pozytywną ocenę pracowniczą (łącznie około 2 900 zł netto).
  • Po 6 miesiącach średnie miesięczne wynagrodzenie (łącznie z bonusami) może wynieść 29 100 CZK (około 3 200 zł netto).
  • Wsparcie koordynatora posługującego się językiem polskim.
  • Nie wymagamy dużego doświadczenia, oferujemy pakiet szkoleń.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w centrum Kolina.
  • Możliwość zatrudnienia przez zakład pracy na umowę wewnętrzną.

POŽADAVKY:
Wymagania:
Relokacja do nowej lokalizacji i dobry stan zdrowia.

BENEFITY:
Korzyści:

  • 13-ta wypłata – podstawa 16 100 CZK i 13 800 CZK (wysokość wynagrodzenia zależy od osiągniętych wyników) , wypłacona w lipcu, grudniu oraz styczniu.
  • Dopłata za dodatkową zmianę – 800 CZK.
  • Dodatek na zakwaterowanie – 2 000 CZK.
  • Premie za obecność 1 838 CZK.
  • Dodatkowy tydzień urlopowy (plus 4 tygodnie standardowe).
  • Dojazd autokarem do miejsca pracy.
  • Bony na wyżywienie.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Středočeský kraj

Firma

Grafton Recruitment s.r.o.

Kontaktní osoba

Wolná Eva

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.