Práce: Práce na vrátnici v Pohořelicích

lokalita: Pohořelice, okres Brno-venkov zadavatel: Brigomat.cz s.r.o. Odpovědět na inzerát

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontrolní a pochůzková činnost po objektu (pochůzky vnitřní i venkovní)
  • kontrola zaměstnanců u bezpečnostního rámu
  • recepční činnost – uvítání návštěv, ohlašování návštěv, evidence osob a klíčů, přepojování hovorů
  • evidence a fyzická kontrola vozidel (kontrola naloženého materiálu na vozidlech)
  • obsluha brány a závory, dohled nad příjmovými rampami
  • práce s jednoduchým programem v PC
  • monitorování objektu pomocí kamerového systému
  • požární systém, zabezpečovací systém

Požadujeme
Co od vás očekáváme:

  • důslednost, samostatnost, poctivost
  • dobrou fyzickou kondici
  • práci s PC – alespoň základní znalost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme
Co vám nabízíme:

  • možno plný i zkrácený pracovní úvazek
  • práce vhodná pro OZP a invalidní důchodce (na HPP)
  • jinak práce na DPP
  • profesionální zaškolení

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pohořelice, okres Brno-venkov

Firma

Brigomat.cz s.r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Kontaktní osoba

Romana Janoušková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.