Práce: Práce na vrátnici, Břeclav

lokalita: Břeclav zadavatel: Brigomat.cz s.r.o. Odpovědět na inzerát

Co Vás čeká:

  • Hlídání vstupu a pohybu osob,vjezdu a výjezdu vozidel.
  • Pochůzková kontrolní činnost.
  • Obsluha zabezpečovacích zařízení .

Práce je vhodná především pro invalidní důchodce a OZP.

Požadujeme

  • Ukončené základní vzdělání (min.věk 18 let).
  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonost.
  • Praxe na podobné pozici výhodou.

Nabízíme

  • Pro invalidní důchodce a OZP nabízíme hlavní pracovní poměr /na dobu určitou/ po dohodě i možno na dobu neurčitou.
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68–008-E.

Benefity:

  • Příspěvek na dopravu při dojíždění,levnější volání a internet i pro členy rodiny.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Břeclav

Firma

Brigomat.cz s.r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Kontaktní osoba

Romana Janoušková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.