Práce: PRÁCE NA MONTÁŽNÍ LINCE - Nošovice

lokalita: Moravskoslezský kraj zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nechcete už jen krátkodobé přivýdělky a brigády, ale hledáte stálou práci na HPP?

Chcete pracovat v automobilovém průmyslu a nevadí Vám dojezd na pracoviště do Nošovic?

Pak nás neváhejte kontaktovat!

Náplň práce:

  • obsluha montážních linek (automobilový průmysl)
  • vrtání, broušení, práce s nářadím, s utahovačkami aj.
  • výstupní kontrola své práce

Pracoviště: Nošovice

Nástup IHNED

POŽADAVKY:

  • praxe a znalosti z výroby a montážních linek
  • schopnost a ochota dojíždět a pracovat na třísměnný provoz
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost jsou nutností – jde o fyzicky náročnější práci
  • práce s nářadím znamená větší zátěž na ruce a prsty

BENEFITY:

  • výkonnostní odměny
  • půlroční odměny ve výši 50% platu
  • odměny za plnění výrobního plánu 2× ročně do výše 50 % platu
  • každoroční navýšení mezd
  • navyšování počtu dní dovolené po odpracovaném roce

Po 3 měsících možnost přestupu od agentury do kmenového stavu firmy

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Moravskoslezský kraj

Firma

Grafton Recruitment s.r.o.

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.