Práce: Práce na klidné vrátnici, Brno - Štýřice

lokalita: Brno zadavatel: Brigomat.cz s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • klidná vrátnice,pochůzková činnost po areálu
  • denní,noční služby,12 hodin dle dohody
  • hlídaní požárního systému

Místo je upřednostněno pro invalidní důchodce a OZP

Požadujeme

  • ukončené základní vzdělání (min.věk 18let)
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonost
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • příjemné vystupování

Nabízíme

  • možnost volby směn
  • zajímavé platové ohodnocení
  • motivační odměny /možnost příspěvku na dopravu/
  • levnější volání,sms,internet i pro členy rodiny
  • zajištění zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68–008-E

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Firma

Brigomat.cz s.r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Kontaktní osoba

Romana Janoušková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.