Práce: Práce na baličce - denní nebo noční směna

lokalita: Modřice zadavatel: Inventec (Czech), s.r.o. Odpovědět na inzerát

Co Vás čeká?

  • fyzicky náročná práce – vkládání počítačových serverů do velkých krabic, prokládání výplněmi
  • páskování, označení a kompletní zabalení výrobků
  • práce se čtečkou

Co očekáváme my?

  • pečlivost a zodpovědný přístup
  • čistý trestní rejstřík

Co můžeme nabídnout?

  • jednosměnný provoz – práce 3 dny v týdnu
  • půlroční, roční bonusy
  • stravenky a firemní jídelnu
  • možnost zapojit se do zajímavých projektů
  • možnost zvolit si směnu
  • doprava z Rajhradu a Brna zdarma
  • nástup možný ihned
  • spolupracujeme nejprve na dobu určitou po dobu jednoho roku a v případě oboustranné spokojenosti prodlužujeme na neurčito.

Kontaktujte personální oddělení na telefonní číslo 775 430 882 nebo pošlete svůj životopis na email e-mail přes odpovědní formulář.

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím s tím, aby moje osobní údaje, které tímto poskytuji Personálnímu oddělení společnosti Inventec Czech, s.r.o., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Modřice

Firma

Inventec (Czech), s.r.o.

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

15.000 - 17.999 Kč

Kontaktní osoba

Jan Skuhra

Telefon

775430882

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.