Pomocné práce ve výrobě na HPP od 17.000 Kč/měs. Brno Modřice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Work Service Czech s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Jste manuálně zruční? Baví Vás práce v kolektivu?

Pro našeho klienta hledáme pracovníky na pomocné práce ve výrobě- PO-NE 6:00–14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00 nebo možnost 12 hodinových směn.
Není to fyzicky náročná práce, proto jí mohou vykonávat ženy i muži.

Náplň práce:

  • pomocné práce ve výrobě- v sedě/ve stoje
  • obsluha strojů kompletující kovové výrobky

Co vám nabízíme:

17.379,–Kč/měsíc
docházkový BONUS 500,– Kč/měsíc
osobní ohodnocení 10% ze základní mzdy
HPP-plný pracovní fond
příplatek za nepřetržitý provoz 2.000,–Kč/měs
příplatky za svátky, víkendy, přesčasy dle zákoníku práce
nadstandart-25 dní dovolené u HPP
závodní kantýna – oběd 26 Kč – přispíváme 55% z ceny
vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
autobusová doprava na pracoviště zdarma ( autobus jezdí ze zastávky Úzká nebo od Ústředního hřbitova)
zaškolení na pracovišti

Co od vás očekáváme:

zručnost
spolehlivost, ochotu pracovat

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko odpověď nebo na tel. zobrazit tel. číslo

Brusič/Ka – Ostřič/Ka

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 17 350 – 25 290 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 15. dubna
  • Brno
  • 22 170 – 27 260 Kč
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. dubna
  • Kolín
  • Kolínská pekárna s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Ledeč nad Sázavou
  • Elektro SPEKTRUM s.r.o.
  • 15 000 – 23 000 Kč
  • Vysoké Mýto
  • WFA Agency s.r.o., v likvidaci
  • 15 000 – 30 000 Kč
  • Jarohněvice
  • Hana Pešková
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Liberec
  • Jana Kořínková
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Horní Počernice, Praha
  • Vladislava Peltsarszká
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Mladá Boleslav
  • UNI - BAARE CZ s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Vsetín
  • SVĚT OKEN s.r.o.
  • od 11 000 Kč
  • Praha
  • SMILE 4 VISITORS s.r.o.

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SurGal Clinic s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., A B H Design, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Bonjob s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Pokladník / Pokladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Domácí práce, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Klempíř / Klempířka, Kontrolor / Kontrolorka, Kovář / Kovářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pokojová služba, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

auto bonus Brno fond hledám hodnocení HR IT měsíc Modřice možnost mzdy náplň práce NDA nepřetržitý odpověď ohodnocení plat práce pracoviště pracovní pracovník prohlídka přesčas přesčasy příplatek příplatky školení Týn víkend zákoník zaměstnavatel zdarma Zruč dar doprava dovolené kolektiv kontakt kov lékař lékařská na pracovišti náplň obsluha oprava osobní pomoc PR případ ruční stroj střední svátky závod