Personální Konzultant- Hr Recruiter- Obj194

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Praha  Smíchov, Praha
Firma CM mechanics s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 39.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 11. 2016

Co od Vás očekáváme:

Pracovní náplň
zadávání inzerce na pracovní portályvýběr vhodných kandidátů (z vnitřní databáze, z došlých reakcí na inzeráty, z prac. portálů)
zpracování životopisů
komunikace s vhodnými uchazeči
osobní pohovory s kandidáty
vyhledávání a kontaktování klientů (firem) s nabídkou personálních služeb
komunikace s klienty (specifikace nabízených pracovních pozic)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů
  • vstupní a průběžná školení
  • každodenní podporu personálního manažera
  • možnost pracovat na V.I.P. klientech a zajišťovat pro ně výběrové řízení
  • pracoviště Praha 5, práce v kanceláři 1 den týdně, další 4 dny možnost práce z domova
  • zajímavou a různorodou kancelářskou práci
  • možnost kariérního postupu

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost PC – MS Office
  • samostatnost, pečlivost, vytrvalost
  • výborné komunikační schopnosti
  • proklientský přístup
  • příjemné vystupování
  • obchodního ducha

  • Strakonice
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Ostrava
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Pardubice
  • Teleperformance CZ, a.s.
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Ostrava-město
  • TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Zveřejněno: 16. února
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 4. dubna
Zveřejněno: 20. dubna

Coweo Technologies s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Lagerris a.s., Česká spořitelna, a.s., 21 Consult Group s.r.o., GastroAgency s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Neztrácej čas s.r.o., Trenkwalder a.s., Crocogarden z.s., Talentinno s.r.o., mBlue Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Účetní, HR manager, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Animátor / Animátorka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Vzdělávací specialista / specialistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Finanční specialista / specialistka

Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Vokovice, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Krč, Praha 7 - Holešovice, Praha 5 - Jinonice, Praha 1 - Staré Město, Praha 4 - Libuš

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

AJ Bor data den domov HR inzerát inzeráty inzerce IT kancelář kandidát komunikace konzultant Luže manažer Most možnost náplň práce obchodní Office pec pečlivost pohovor postup požadavky práce práce z domova pracoviště pracovní pracovní portál Praha RECRU recruiter řízení samostatnost specifika společnost společnosti stabilní školení uchazeč uchazeči vhodný vzdělání znalost životopis databáze dny kariérní komunikační kontakt náplň obchod osobní PC personální pohovory portál portály PR pracovní náplň pracovní portály příjemné přístup rok schopnost schopnosti výběr výběrové řízení z domova