Práce: Operátor/ka Výroby - Práce Vhodná Pro Ženy !

lokalita: Chodov, okres Sokolov zadavatel: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro mezinárodní společnost KH Czechia s.r.o., zabývající se výrobou plastových dílů, jejich samotnou montáží a zušlechtěním pro automobilový průmysl a telekomunikace hledáme nové zaměstnance.

Náplň práce:

  • výroba plastových dílů, práce na poloautomatizovaných strojích (lisovací zařízení), kontrola vylisovaných výrobků, kontrola kvality, práce s malými součástkami

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • ubytování a doprava je zabezpečená firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,– Kč
  • bonus 0–1000,–Kč/měsíc
  • možnost týdenních záloh
  • práce je vhodná pro ženy ( jedná se o velmi jednoduchou práci, práce ve stoje i v sedě)
  • práce vhodná i pro absolventy

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost

Vzdělání:

  • základní
  • střední odborné s výučním listem

Pracovní doba:

  • 8 hod směny (ranní, odpolední, noční)
  • 12 hod provoz (krátký/dlouhý týden)

Finanční ohodnocení:

  • 80,–Kč/hod (v čístém)

NÁSTUP

  • dle dohody

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Chodov, okres Sokolov

Firma

PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Kontaktní osoba

Jana Kalousková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.