Elektrikář

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mnichovo Hradiště
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Zajištění údržby elektrických zařízení a údržby strojů a nástrojů
  • Spolupráce při zajišťování náhradních dílů na stroje a nástroje
  • Spolupráce při zavádění nových technologií
  • Spolupráce při provádění preventivních údržeb
  • Plnění akčních plánů údržby
  • Spolupráce na optimalizaci stojů a nástrojů
  • Úzká spolupráce s externím revizním technikem při revizích zařízení
  • Podle pokynů nadřízeného plní další úkoly, které svou povahou spadají do pracovního místa

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe v oboru minimálně 5 let
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Dobrá komunikace, loajální osoba
  • Ochota učit se nové věci
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Práce v nadnárodní Automobilové společnosti
  • Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize
  • Možnost růstu ve společnosti
  • Zaměstnanecké benefity a výhody – stravenky aj.

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0075

  • Praha
  • Eliška Macáková
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. června
  • Jihlava
  • Zdeňka Paulová
Zveřejněno: 9. června
  • Zlín
  • Kantorova Gabriela
Zveřejněno: 27. června
  • Humpolec
  • Paulová Zdeňka
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Zlín
Zveřejněno: 1. srpna
  • Humpolec
  • Markéta Skýpalová
Zveřejněno: 17. září
  • Český Krumlov
  • Mgr.Věra Preislerová
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Kaplice
  • Ing. Lenka Zmeková
Zveřejněno: 6. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Jičín, Nymburk, Mělník, Poděbrady

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

AJ auto automobil benefit benefity Bor den dění elektrikář elektro e-mail EU event hledám HR IT kandidát komunikace místa mobil možnost nabídka náplň práce nástroje nová nové plán plat plnění pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka praxe růst řízení SOU společnost společnosti spolupráce stravenky stres technik výhody vzdělání zaměstnanec díl elektrický externí informace kontakt nadřízené náplň národní nástroj obor odbor odborné osobní PR průmysl případ stroj technolog úkol úkoly zaměstnanecké zaměstnanecké benefity způsobilost