Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Personalista / ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici Personalisty / ky.

Náplň práce:

  • zhodnocení CV, organizace a účast na výběrovém řízení,
  • vedení pohovorů a komunikace s kandidáty, aktualizace inzerce,
  • úzká spolupráce s vedoucími pracovníky a personálními agenturami,
  • vytváření mediplánů,
  • spolupráce se SŠ i VŠ (prezentování společnosti),
  • aktivní účast na veletrzích práce,
  • vedení personální agendy.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání,
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky,
  • znalost zákoníku práce a souvisejících pracovně-právních předpisů,
  • práce na PC na pokročilé úrovni (Excel, Word, Powerpoint, Visio a SAP, aj.),
  • komunikativnost, spolehlivost a dobré vyjadřovací schopnosti.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • možnost kariérního růstu,
  • pružná pracovní doba,
  • zaměstnanecké benefity (13. plat, týden dovolené navíc, jazykové kurzy),
  • velký prostor pro vlastní seberealizaci,
  • moderní pracovní prostředí.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář

  • Ústí nad Labem
  • Správa železnic, státní organizace
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Bakov nad Jizerou
  • Marcela Bočková
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 12. července
    Benefity:
Zveřejněno: 5. října
  • Stod
  • Ivana Ostrovská
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 13. února
  • Jesenice, Praha-západ
  • Markéta Skýpalová
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Praha
  • Melasová Veronika
Zveřejněno: 29. listopadu

HOBRA - Školník s.r.o., iProdukce s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Coweo Technologies s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Pure Bohemia, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., O2 Czech Republic a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Filip Tenopír, Správa železnic, státní organizace, Klikpojisteni.cz, s.r.o., GESCRAP CZECH s.r.o., Probační a mediační služba, DATA Building s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Středisko pro úspory energie s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Molten Logistic s.r.o., Thi Sau Duongová, VILLA SHIVA s.r.o., Daniel Šimek, JTH Fitness s.r.o., Lensi Praha s.r.o., Daily Numbers s.r.o., PAUL Unie s.r.o., Foldex s.r.o., Městská doprava Teplice, p.o., MOCCA plus s.r.o., Denis Bartošek, Bartošek Transport s.r.o., MIKRON plus, s.r.o., KOLOSHOP s.r.o., STEBAL Spedition, s.r.o., STEBAL TRANS, spol. s r.o., Jipos e-market s.r.o., ARZ CONSTRUCTION s.r.o., KLEMENT a.s., Bajger s.r.o., Město Litvínov, dopharma s.r.o., SUTOR Global s. r. o., VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o., Toan Thang Nguyen, NIKA EURO TRANS s.r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., TEO plus, s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje, Statutární město Ústí nad Labem, Ústecký kraj, A C E R - C.S., spol. s r.o., DPÚK a.s., UPLINE CZ s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Clean Dent s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., ZDRAVOVÝROBA MOST s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Přípravář / Přípravářka, Sociální pracovník / pracovnice, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Plánovač / plánovačka výroby, Technický manažer / manažerka v energetice, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Úředník / Úřednice, Recepční, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Teplice, Dubí, Litvínov, Meziboří, Ústí nad Labem, Most, Lovosice, Litoměřice, Žitenice, Novosedlice, Kostomlaty pod Milešovkou, Chabařovice, Řehlovice, Trmice, Obrnice

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

agentura AJ benefit benefity CV den doba hodnocení inzerce IT job kandidát komunikace kurz kurzy listy možnost náplň práce ohodnocení personalista plán plat pohovor práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí pracovník praxe prostředí pružná pracovní doba růst řízení SOU společnost společnosti spolupráce týden týden dovolené navíc vedení vedoucí vzdělání zákoník zaměstnanec znalost agendy agent dovolené finanční jazyk kariérní kontakt kov list možnost kariérního růstu náplň národní navíc organizace PC personální personální agendy PR právní pružná předpis rok schopnost schopnosti tým výběr zaměstnanecké zaměstnanecké benefity