Práce: Dělník na HPP- 15.000-17.000 - Vyškov

lokalita: Brno zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zájem o práci ve Vyškově? Hledáme pracovníky na pozici pracovníků ve výrobě.Možnost DLOUHODOBÉ spolupráce ve STABILNÍ NADNÁRODNÍ společností. Zkušenost s prací v dřevařském odvětví nebo automotive.

Nástup možný ihned.

Směnnost dle pracovního zařazení:

  • směny: PO-PÁ- 6:00–14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00

Dělník :

  • 85–97,–Kč/hod dle zkušností
  • po zkušební době 91– 101,–Kč/hod
  • práce na HPP
  • 20 dní dovolené
  • stravenky 70,–Kč ( při odpracování 5hod denně)
  • příplatky dle ZP
  • možnost profesního růstu

Náplň práce:

  • příprava materiálu ke zpracování
  • jednoduchá manuální práce se dřevem
  • povrchové úpravy parket
  • vizuální kontrola hotových produktů´

Požadujeme:

  • střední/odborné vzdělání
  • logické uvažování
  • praxe v oboru výhodou
  • spolehlivost a samostatnost

Prosíme, aby zájemci reagovali přes tlačítko odpověď, uvedli aktuální telefonický kontakt a přiložili profesní životopis!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

15.000 – 17.000 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.