Práce: OPERÁTOR/KA VÝROBY - Karviná/Havířov

lokalita: Karviná zadavatel: RIGHT INDICADA s.r.o. Odpovědět na inzerát

Vaše regionální agentura Vám nabízí následující pracovní pozici: OPERÁTOR/KA VÝROBY!

Do výrobního závodu v Karviné hledáme zaměstnance na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY. Po zaučení také možnost přestupu na pracoviště do HAVÍŘOVA!

Pracovní náplň:

  • Práce na výrobní lince a kompletace setů
  • Práce v týmu
  • Zodpovědnost za odvedenou práci v požadované kvalitě a množství

Požadavky:

  • Pečlivost
  • Spolehlivost, manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Praxe na výrobní lince výhodou

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Příspěvek na stravování v závodní kantýně
  • Práci v čistém pracovním prostředí
  • Dovolená navíc
  • Unišeky
  • Bonusy

Nástup možný ihned, nebo dle domluvy!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Karviná

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Kontaktní osoba

Tereza Lichovníková

Telefon

+420 704 241 368

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.