Projektant a Správce OS - Linux (vhodné i pro absolventy)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma Job and Travel s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • návrh řešení, implementace a podpora serverů s OS Linux
  • návrh řešení, implementace a podpora Open-source programů
  • začlenění OS Linux a Open-source programů do Microsoft Active Directory
  • správa a monitoring serverů s OS Linux

Požadujeme:

  • znalost principů fungování a architektury OS Linux a Open-source programů
  • schopnost orientace ve zdrojových kódech OS Linux a Open-source programů

Výhodou jsou tyto znalosti:

  • Microsoft Active Directory
  • integrace OS Linux s Microsoft Active Directory
  • problematika autentizace a autorizace
  • datové komunikace v sítích TCP/IP
  • skriptovací jazyky používané v OS Linux
  • zabezpečení OS Linux
  • sběr a vyhodnocení logů
  • monitoring sítí

Nabízíme:

  • přátelský tým opravdových expertů na bezpečnost
  • zajímavou a perspektivní práci s možností dalšího rozvoje
  • mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
  • profesionální technické vybavení a příjemné pracovní prostředí
  • systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • možnost dalšího profesního vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace)
  • flexibilní pracovní dobu

  • České Budějovice
  • Golemos s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 29. března
  • Šumperk
  • NET service solution, s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Hluboká nad Vltavou
  • WEDOS Internet, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
Zveřejněno: 2. května
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 23. března
  • Popovičky
  • Zdeněk Štantejský -VAPP
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Náchod
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Rousínov
  • ELSA´S SPORTS s.r.o. - v likvidaci
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Krnov
  • Manuvia Weldhunters s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Ohníč
  • Dětský domov a Školní jídelna, Tuchlov…
  • 20 530 – 24 200 Kč
  • Litvínov
  • Lastofus s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
  • Litvínov
  • Duchcov
  • KOVOSREAL s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • RV Styl s. r. o.
  • od 14 000 Kč
  • Teplice
  • Elektromotory - převodovky s.r.o.
  • od 13 400 Kč
  • Teplice
  • INEX MOTOR s.r.o.
  • 17 000 – 20 000 Kč

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

absolvent AJ architekt auto benefit bezpečnost certifikace flexibilní hodnocení IT komunikace kurz kurzy Microsoft možnost náplň práce podmínky podpora práce pracovní pracovní prostředí práva prostředí rozvoj SOU správa školení vhodné vzdělávání zaměstnanec znalost znalosti člen externí jazyk mzdové náplň pečení PR profesní program projekt přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schopnost systém technické tým vybavení zaměstnanecký zdroj