Práce: Lisař, příspěvek na ubyotvání, 21 000Kč

lokalita: Brno zadavatel: McRoy Czech, s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného klienta působícího ve strojírenství, lisování kovů a automobilových součástí, hledáme nové kolegy. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez praxe, zaučíme Vás. Máte-li zájem o sjednání prohlídky výroby a ubytovny volejte 734 158 475. Nástup možný ihned po prohlídce.

Nabízíme:

  • Základní mzdu 21 000Kč
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA – ubytování 5 minut od pracoviště, pokoje po 2 (možnost i po jednom)
  • pro místní příspěvěk na dojíždění
  • závodní jídelna – oběd za 23Kč (hlavní jídlo, polévka, nápoj)
  • příplatky za přesčas 25% = (1300Kč za jednu přesčasovou směnu)
  • NÁSTUP IHNED
  • Smlouvu na HPP
  • možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce Brno – venkov (15km od Brna)
  • 12 hod směny (více volných dní)
  • možnost přesčasů

Náplň práce:

  • vkládání polotovarů do zařízení a po automatickém vylisování odložení do bedny
  • zodpovědnost pouze za své výkony a obsluhu lisu
  • pracovní doba: 12hod směny, KR/DL týden

Požadujeme:

  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • spolehlivost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Kontaktní osoba

Jiří Bilík

Telefon

734158475

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.