Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Pracovník sázkové kanceláře

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Pozice: pracovník sázkové kanceláře
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: OC Nisa, České mládeže 456, 463 12 Liberec 25
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s maturitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený – 6 hodin

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • prodej obchodních produktů a služeb SAZKA – více na www.sazka.cz
  • obsluha prodejního terminálu SAZKA
  • příjem sázek od klientů
  • práce s finanční hotovostí
  • úklid a vedení interních agend prodejny

Co od Vás očekáváme?

  • středoškolské vzdělání s maturitou nebo praxe na obdobné pozici
  • příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost a poctivost
  • základní znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou – zkušenost práce se systémem SAZKA a Osvědčení o absolvování školení pro provoz a obsluhu prodejních a herních systémů společnosti SAZKA

Co Vám nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • perspektivní zaměstnání
  • příjemné pracovní prostředí v moderně vybavené sázkové kanceláři
  • důkladné zaškolení na produkty i používaný obchodní systém (zajistíme Osvědčení o absolvování školení pro provoz a obsluhu prodejních a herních systémů společnosti SAZKA)
  • odměny z tržby dle dosažených výsledků

Práce na zkrácený úvazek 6 hodin (30 hodin týdně)
Ranní a odpolední směny, práce SO/NE.

Nástup od 3/2017
Hrubá mzda zkráceného úvazku od 81 Kč/hod.

Jak nás kontaktovat?

  • V případě Vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Michaela Herynková, tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

  • Smíchov, Praha
  • 1. Web IT s.r.o.
  • 150 – 400 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. února
  • Havířov
  • NAM system,  a.s.
  • 11 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek

OBB stavební materiály, spol. s r.o., Motopoint, a.s., AULO MJCZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., O2 Czech Republic a.s., XXXLutz, Bageterie Boulevard, Kitl s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / Auditorka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Liberec, Celá ČR, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec I-Staré Město, Liberec, Jablonec nad Nisou

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ Bor den e-mail HR hrubá hrubá mzda interní IT kancelář Liberec Luže místo mzda náplň práce obchodní odměny OZP pozice práce pracovní pracovní dny pracovní místo pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník praxe prostředí směny smlouva společnost společnosti stabilní školení úvazek vedení vhodné výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek znalost životopis dny družstvo finanční kontakt kov náplň obchod oblast obsluha odbor odborné PC požadované vzdělání PR prodej prodejní příjemné příjemné pracovní prostředí případ smluvní střední systém vztah zkušenost