Práce: Vedoucí skladu

lokalita: České Budějovice zadavatel: Job and Travel s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • vedení skupiny (10 lidí)
  • dohled a zabezpečení skladové evidence
  • koordinace skladu – příjem a výdej materiálu, nakládka, vykládka, inventury..
  • komunikace napříč celým závodem
  • dohled nad dodržováním bezpečnosti ve skladu
  • jednosměnný provoz

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ
  • zkušenost s vedením lidí 3 roky
  • znalost práce na PC
  • komunikativní AJ (slovem i písmem)

Nabízíme:

  • práci v perspektivní zahraniční společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • školení

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.