Práce: SKLADNÍK/CE - 25 000 Kč - na metru Stodůlky

lokalita: Stodůlky, Praha zadavatel: ELIT CZ, spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Chcete mít jako skladník základní plat 20 000 Kč a k tomu měsíční ohodnocení 5 000 Kč?

Na náš centrální sklad na Praze 5 – Stodůlkách,5 minut od stanice metra,hledáme nové a šikovné kolegy pro práci ve třísměnném provozu!!

Platové ohodnocení až 25 tis. Kč na HPP, placené příplatky , možnost přivydělat si prací o víkendu až 3 000 Kč/so+ne/víkend.

Budete naším kmenovým zaměstnancem a budete mít nárok na výhody a benefity. Nejedná se o agenturní zaměstnání.

Náplň práce:

  • příjem zboží na sklad
  • výdej zboží ze skladu
  • udržování skladu
  • práce s vysokozdvižným vozíkem
  • jednoduchá práce se čtečkou kódů

Požadujeme:

  • nepotřebujete žádné velké vědomosti a znalosti, vše vás naučíme
  • loajalitu a samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost, časová flexibilita
  • schopnost zvládat fyzickou práci

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo dlouhodobou brigádu v mezinárodní společnosti
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/směna
  • firemní benefity : možnost výhodného mobilního tarifu pro sebe a rodinu, 20 dní dovolené plus 5 dní bonusového volna, odměny za odpracované roky (5,10,15 a více let)
  • stálý pracovní kolektiv
  • možnost kariérního postupu v rámci firmy
  • místo výkonu práce: Praha 5 – Stodůlky, dobrá dostupnost na metru 5 minut
  • nástup dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis!

nebo se ozvěte naším koordinátorům skladu, kteří za nábor zodpovídají.Pouze v pracovní dny od PONDĚLÍ do PÁTKU!!UCHAZEČI SE ZASLANÝM ŽIVOTOPISEM BUDOU UPŘEDNOSTNĚNI!!

Štěpán Jandourek: 601 594 457
Dušek Petr: 725 782 324

V případě, že Vás do 14-ti dnů nebudeme kontaktovat, považujte to jako zamítavé stanovisko z naší strany a nezařazení do výběrového řízení.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Stodůlky, Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Kontaktní osoba

Alžběta Hlinková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.