Práce: MECHANIK ÚDRŽBY

lokalita: Smíchov, Praha zadavatel: Pivovary Staropramen s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pivovary Staropramen, druhý největší výrobce piva v České republice a významný tuzemský exportér. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.

Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

Pracovní náplň:

  • Mechanická údržba, oprava strojů a zařízení linek stáčejících pivo
  • Příprava podkladů pro dlouhodobé plánování údržby
  • Výkon pokynů pro havarijní situace
  • Přijímání servisních požadavků z výroby a prioritizace pracovních pokynů
  • Řízení bezpečnosti dle EHS směrnic
  • Práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:

  • ÚSO/SŠ s technickým zaměřením
  • Zkušenosti s opravami a údržbou výrobních zařízení
  • Dobrá znalost technologií, údržby a technické dokumentace
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Znalost práce na počítači a anglický jazyk mírně pokročilý
  • Samostatnost a aktivní přístup k práci, manuální zručnost

Nabízíme:

  • Práci v dynamické a inovativní společnosti
  • Zázemí silné společnosti
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Produkty společnosti za zvýhodněné ceny
  • Týden dovolené navíc
  • Zajištěné závodní stravování
  • Místo výkonu práce – Praha 5

V případě zájmu zašlete CV na e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.