Práce: OPERÁTOR CNC strojů

lokalita: Brno zadavatel: GIT Consult Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme pracovníky do automobilového průmyslu od méně zkušených po seniory se značnou praxí na práci:

Operátora CNC strojů.

Místo výkonu práce: Brno-Slatina

Požadujeme:

  • Vyučení ve strojírenském oboru
  • Předešlou praxi na obdobné pozici min 1 rok
  • Přesnost, preciznost
  • Schopnost přesně dodržovat výrobní standardy
  • Ochotu a flexibilitu pracovat v 3 směnném provozu
  • Ochotu vycestovat na školení do zahraničí

Náplň práce:

  • Obsluha seřízených strojů, odebírání a kontrola vyrobených kusů
  • Plnění plánu výroby
  • Provádění měření
  • Základní údržba strojů

Nabízíme:

  • Zaměstnání na pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu firmy.
  • Zajímavé platové ohodnocení podle praxe
  • Stravenky a další benefity
  • Nástup ihned, popřípadě dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, prosím pošlete přes odpovědní formulář Váš aktuální životopis.

Děkujeme.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.