Práce: Manažer Kvality|Top Management|Až 150 000 Kč|

lokalita: Ostrava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenosti s řízením oblasti kvality a chcete udávat směr v oblasti kvality pro výrobní závody po celém světě?

Hledáme odborníka na kvalitu, který se nebude bát nastavit efektivní metodiku a bude udávat další směr vývoje v oblasti kvality v mezinárodním měřítku.

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici „MANAŽER KVALITY|TOP MANAGEMENT|AŽ 150 000 KČ|“.

Pracovní náplň:

  • vedení oddělení kvality v mezinárodní společnosti
  • implementace nových metod řízení kvality, optimalizace
  • odpovědnost za řízení kvality napříč výrobními závody po celém světě
  • příprava rozpočtů pro oddělení kvality
  • nastavení, kontrola a udržování metodiky v oblasti kvality
  • spolupráce s divizemi kvality sesterských závodů po celém světě
  • komunikace s dodavateli, zákazníky a dohlížejícími orgány
  • účast na jednáních, při auditech, pravidelný reporting

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v technické oblasti
  • zkušenosti s vedením oddělení kvality
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2) – zahraniční cesty, komunikace se zákazníky
  • znalosti norem, metod a nástrojů kvality
  • organizační, manažerské, vyjednávací a komunikační dovednosti
  • dobrá znalost práce s PC (Win, Office)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat – zahraniční cesty

Benefity:

  • služební automobil
  • notebook + mobilní telefon
  • manažerské odměny a bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost relokačního balíčku
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • životní a penzijní připojištění
  • motivující finanční ohodnocení

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.