Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Karlovy Vary

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Karlových Varech. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství „vychytávek“ do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je pro OZP.

Nástup možný ihned. Volejte prosím na telefon zobrazit tel. číslo
Váš životopis zašlete prosím na email e-mail přes odpovědní formulář

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • kontakt se zákazníky, práce na pokladně
  • odborné poradenství při prodeji
  • zpracování a prezentace zboží

Co od Vás očekáváme?

  • min. vyučení bez maturity a trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co Vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práce na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?

  • V případě Vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Lenka Nováková, DiS. tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Karlovy Vary (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, OC Varyáda, Kapitána Jaroše 375/31, 360 06 Karlovy Vary)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: práce na zkrácený úvazek

  • Zlín
  • Klein Tomáš
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. prosince
  • Zlín

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KANZELSBERGER a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NEW YORKER CZ, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., SATIVE s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SAFE LOGIC s.r.o., O2 Czech Republic a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dopravce / Dopravkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Truhlář / Truhlářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Karlovy Vary

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

asistent bonus bonusy Bor den email e-mail hlavní hledám HR IT Karlovy Vary místo náplň práce nová OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení telefon úvazek uživatelská znalost Vary výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek znalost životopis centrum design díl dny družstvo informace kolektiv komunikační kontakt kov kvalitní list náplň název obchod oblast obor odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prezentace prodej prodejní přátelské příjemné příjemný případ schopnost schopnosti smluvní střední uživatel vyučení vztah zákazník