Práce: Servisní technik

lokalita: Horažďovice zadavatel: F-communication s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do obchodu F-mobil.cz v Horažďovicích hledáme šikovného a pracovitého kolegu na obsazení pracovní pozice Servisní technik.

Náplň práce:

  • Servis mobilních telefonů a pc

Aktivní prodej mobilních telefonů a příslušenství na prodejně

Práce v skladových systémech, správa zásob apod.

Podílení se na chodu a rozvíjení firmy vlastní iniciativou a pracovní aktivitou

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru

Předchozí praxe v servisu mobilních telefonů a PC- výhodou

Zkušenosti s výměnou LCD, pájení konektorů, přehrávání softwarů apod. – podmínkou

Chuť pracovat a učit se novým věcem

Komunikativnost, obchodnický talent

Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu

Nabízíme:

  • Zázemí silné a prosperující společnosti

Dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr

Vstupní zaškolení

Nástupní mzda 14 000 – 20 000 dle zkušeností

Rostoucí platové ohodnocení

Firemní benefity v podobě slev na veškerý sortiment

Možnost vyhrát mobilní telefony

Práce v mladém a příjemném kolektivu

Otevřenou firemní kulturu

Místo výkonu práce Horažďovice

Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zasílejte své CV na email: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Horažďovice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.