Práce: Operátor/ka výroby - 8 hod směny

lokalita: Hodkovice nad Mohelkou zadavatel: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme uchazeče na pozici OPERÁTOR – OPERÁTORKA VÝROBY pro mezinárodní společnost MONROE Czechia, s.r.o, která se řadí mezi leadery ve výrobě tlumičů a výfuků pro osobní automobily.

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav – VÝPIS ZE ZDRAVOTNÍ KARTY LÉKAŘE
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenost s prací ve výrobě (automobilový průmysl) výhodou

Požadované vzdělání:

  • základní
  • střední odborné s výučním listem
  • strojírenské a technické (výhodou)

Nabízíme:

  • možnost karierního růstu
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,–Kč
  • doprava do práce a z práce zabezpečená firemním autobusem
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • práce vhodná pro ženy i absolventy
  • možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify
  • dobré platové ohodnocení
  • NAVÝŠENÍ MZDY PO 3 MĚSÍCÍCH
  • JEDNODUCHÁ PRÁCE

Pracovní náplň:

  • montáž tlumičů a výfuků na prac. lince, obsluha poloautomat. strojů, kontrola výrobků a komponentů, balení výrobků aj.

PRACOVNÍ DOBA:

  • 8 hodinové směny
  • 6 denní režim (pracuje se 3 týdny od pondělí do soboty, poslední týden je volno)
  • možnost přesčasů

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:

  • Od 95,50,–Kč/hod do 138,50,–Kč/hod (v hrubém) – závisející na specializaci
  • Výkonnostní bonus do 1800,– Kč/měs
  • Variabilní složka 0–50%
  • Příplatky za práci přesčas, za noční práci, za práci v sobotu, v neděli a ve svátek atd.

NÁSTUP:

  • 9.11.2016

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.