Práce: Koordinátor/koordinátorka

lokalita: Hradec Králové zadavatel: PRO PERSONA s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do svého týmu v personální společnosti hledáme posilu na pracovní pozici koordinátor/ka. Praxe na obdobné pozici je vítaná, ale ne nutná (zaškolíme).

Náplň práce:

  • zabezpečení a odpovědnost za plynulý chod svěřených provozů (Hradec Králové),
  • komunikace se směnovými mistry a personálními pracovišti, flexibilní zajištění požadavků klienta,
  • kontrola a evidence docházky, dodržování směn přidělených zaměstnanců, následné zpracování podkladů pro mzdy,
  • servisní služby pro zaměstnance.

Požadujeme:

  • min. ukončené SŠ vzdělání,
  • ochotu cestovat,
  • řidičské oprávnění sk. B,
  • schopnost zvládat náročné situace spojené s výkonem práce,
  • odolnost vůči stresu,
  • samostatnost, kreativitu.

Nabízíme:

  • práci v profesionálním týmu,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • služební vozidlo, notebook, telefon,
  • možnost seberealizace.

Nástup možný: ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na mail: info@propersona.sk nebo nás přímo kontaktujte na t.č. 605 553 857. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hradec Králové

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.