Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce pro každého - i bez praxe - až 24.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 24.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky/pracovnice na jednoduchou obsluhu strojů v rozšiřující se výrobě stěračů. Nenáročná práce je vhodná pro ženy i muže bez ohledu na vzdělání a praxi. Práce probíhá od pondělí do pátku, a to ve 3 směnném provozu. Nabízíme vám velmi zajímavé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc a také možnost pracovat jak samostatně, tak i v pracovní partě. Brzký nástup. Místo výkonu práce - Klecany, D8 logistický park, dobrá dostupnost z Kobylis (autobus jede cca 15 minut) Nabízíme: - mzda až 24.000 Kč/měsíčně (základní mzda 21.000 Kč, příplatky za odpolední směny 8 Kč/hod., příplatky za noční směny 16 Kč/hod., docházkový bonus 10 Kč/hod.) - 5 týdnů dovolené (v provozu je v termínu 23.12.-2.1. a 14 dní během léta celozávodní dovolená, ) - pravidelný výplatní termín - stabilní zaměstnání i pro uchazeče bez vzdělání a praxe - práci samostatně, nebo v týmu Požadujeme: - ochotu práce na 3 směny - ranní: 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00 - manuální zručnost - pracovitost, dochvilnost, spolehlivost

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Horní Počernice, Praha
  • BREADWAY a.s.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Karlovy Vary
  • Josef Pudil
Zveřejněno: 14. května
  • Jablonec nad Nisou
  • Montážní operátor
  • od 17 500 Kč

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., VLNIKA s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Novitim s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, KATRING, spol. s r.o., abc květiny s.r.o., BREADWAY a.s., CentralWork s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., Zrno zrnko s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., SZ-Czech 1 spol. s r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Etimos Human s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Policejní prezidium České republiky, OK klima s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., AllTech s.r.o., Columbus Energy a.s., AppTech, s.r.o., Skanska a.s., Globus ČR, v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektromontér / Elektromontérka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 9 - Letňany, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Zbraslav

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ auto bonus den dovolená hledám hodnocení IT Klecany místo Most možnost mzda náplň práce ohodnocení plat práce pracovní pracovnice pracovník praxe příplatky směny stabilní týden týden dovolené navíc uchazeč vhodná výkon vzdělání zaměstnání Zruč dovolené kov místo výkonu práce mzdové náplň navíc PR stroj termín tým závod