Práce: Vedoucí strojírenské výroby

lokalita: Kladno zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho klienta, zahraniční strojírenskou výrobní firmu (tier 1 dodavatel) hledáme vhodného uchazeče na pozici Vedoucího strojírenské výroby.

POPIS POZICE

  • plánování a řízení strojírenské výroby, včetně vedení kolektivu pracovníků (do 100 lidí)
  • rozdělování úkolů, kontrola kvality a pracovních postupů
  • optimalizace výroby a zvýšení produktivity práce, ale také instalace nové linky a náběh výroby
  • komunikace se zákazníky ohledně technických specifikací výroby
  • optimalizace svěřených výrobních procesů, případně vyladění nové výroby
  • spolupráce se subdodavateli a kooperanty
  • participace na HR (kontrola podkladů pro úkolovou mzdu, docházka, apod.)

Požadavky:

  • SŠ / VŠ strojního zaměření
  • relevantní zkušenost ve vedení lidí ve strojírenské výrobě (kovovýroba)
  • zkušenosti v oblasti lisování, svařování, obrábění, montáže
  • zkušenost s vedením kolektivu alespoň 50–100 pracovníků (dělníci + mistři)
  • zkušenosti v náběhu nových projektů / výrob je obrovskou výhodou, stejně jako instalací linek a jejich spouštěním
  • schopnost motivace a koordinace podřízených pracovníků
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost ISO 9001 + 14001 výhodou
  • přirozená autorita a spolehlivost, stejně jako výborné organizační schopnosti

Benefity:

  • motivující platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • možnost příspěvku na ubytování či dopravné
  • roční odměny
  • zvyšování kvalifikace
  • zázemí silného mezinárodního koncernu

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Kladno

Kontaktní osoba

Sova Jiří

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.