Recepční / Obsluha herny Virtuální reality

Smluvní vztah dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Praha
Kategorie Služby, umění a kultura
Hrubá mzda 10.000 – 12.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 13. 10. 2016

Co od Vás očekáváme:

Hledáme mladé, samostatné a komunikativní lidi na recepci v největší herně s virtuální realitou.

Náplň práce:

  • Vyřizování rezervací
  • Obsluha hráčů (zákazníků – Pomoc s HTC Vive)

Nabízíme:

  • Práce na DPP
  • 80 – 100 Kč / hod. | 15:00 – 23:00
  • Možnost plného úvazku po zkušební době.
  • CV s foto posílejte na e-mail přes odpovědní formulář

  • Praha
  • Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Nové Město, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. března
  • Ústí nad Labem
  • Marksová Kateřina
Zveřejněno: 13. října
  • Plzeň
  • Adela Turkova
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 14. října
  • Slaný
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Kladno

DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., Drafted.gg s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., LITE z.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., European massage s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Kongresové centrum Praha, a.s., Daniel Menšík, HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., ČESKÁ TELEVIZE, Randstad HR Solutions s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Alerta s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., V.M.O. s.r.o., Waf-Waf Group s.r.o., ARAMARK, s.r.o., AppTech, s.r.o., Quintessentially Czech, s.r.o., Inbar, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., 6S ENTERTAINMENT CZ s. r. o., Mardorm Consult s.r.o., Ing. Jiří Čedík

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Úvěrový specialista / specialistka, Barman / Barmanka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Správce / správkyně IT, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Masér / Masérka, Mechanik / Mechanička, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Instruktor / Instruktorka, Kouč / Koučka, Lektor / Lektorka, Sportovec / Sportovkyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Trenér / Trenérka, Servisní technik / technička, Delegát / Delegátka, Promotér / Hosteska, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Opravář / Opravářka, Finanční specialista / specialistka

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Podolí, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Vokovice, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Veleslavín, Praha 8 - Karlín, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Krč, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Nusle, Praha 5 - Třebonice, Praha 9 - Letňany, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 2 - Vinohrady, Praha 5 - Radotín, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Chodov, Praha 8 - Ďáblice, Praha 7 - Holešovice, Praha 10 - Hostivař, Praha 6 - Ruzyně, Praha 9 - Prosek, Praha 7 - Troja, Praha 10 - Strašnice

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

CV DPP hledám HR IT Most možnost náplň práce práce foto náplň obsluha PC pomoc PR zákazník zkušební