Práce: Operátor výroby

lokalita: Liberec zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost v Liberci, hledáme pracovníky na pozici:

Operátor výroby

Náplň práce:

  • vizuální kontrola automobilových dílů
  • přesun lehkých dílů ze stanovišť
  • lepení plastových dílů
  • zakládání materiálu do linky
  • montáž

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na 3 směnném provoze
  • zájem o dlouhodobou pracovní spolupráci
  • pracovitost, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme:

  • mzdu od 19.000,–Kč + řada nadstandardních příplatků
  • měsíční prémie až do výše 5.100,–Kč
  • bonus za docházku 1.200,–Kč
  • dotované stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • fyzicky nenáročná práce vhodná i pro ženy
  • dovolená 25 dnů
  • nástup ihned

V případě zájmu zašlete své CV na adresu: liberec@jobleader.cz

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Liberec

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.