Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Mistr potravinářské výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Mistra potravinářské výroby.

Požadujeme

  • SŠ odborné vzdělání nebo stačí USO s praxí,
  • praxe v potravinářské výrobě nebo schopnost se do dané problematiky rychle zaškolit,
  • znalost problematiky HACCP výhodou,
  • základní znalost práce na PC,
  • dobré komunikační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu,
  • řidičský průkaz skup. B.

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti,
  • možnost seberealizace s podporou od vedení společnosti,
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice,
  • zaměstnanecké benefity (zaměstnanecké balíčky, flexi passy, příspěvek na obědy, mobil i k soukromému využití),
  • hlavní pracovní poměr,
  • 3 směnný provoz.

Náplň práce

  • řízení a organizace prací (organizování práce výrobních dělníků),
  • dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu,
  • kontrola dodržování bezpečnosti práce,
  • kontrola technického stavu vybavení a strojů,
  • zaškolování pracovníků,
  • kontrola a vyhodnocování práce a výroby,
  • motivování pracovníků,
  • efektivní zhodnocování surovin,
  • organizace výroby dle plánu,
  • úzká spolupráce s oddělením údržby.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář

Elektrikář

Nutně vás hledají
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Krupka
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 29 000 – 30 200 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 15. dubna
  • UL*KRAS stavební společnost s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 14. dubna
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Most
  • 30 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
  • Jílové
  • Ivana Matušková
  • 27 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 27. prosince
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. ledna

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., MC KOLOSEUM s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., Delirest services s.r.o., CADRE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Ivana Matušková, PATOK a.s., CENTURION loss prevention a.s., EKOS-Žitenice s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Obsluha lidí, Operátor / operátorka chemické výroby

Lovosice, Litvínov, Teplice, Jeníkov, okres Teplice, Krupka, Přestanov, Ústí nad Labem, Most, Velké Březno, Jílové, Litoměřice, Siřejovice, Žitenice, Havraň

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

AJ benefit benefity bezpečnost Bor dělník den dodržování harmonogram hlavní hodnocení IT job mistr mobil možnost náplň práce nové ohodnocení plán plnění pozice práce pracovní pracovní poměr pracovník praxe příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stres vedení vzdělání zaměstnanec znalost dané finanční komunikační kontakt kontrola kov náplň odbor odborné oddělení organizace PC poměr potravinář PR řidič schopnost schopnosti stav stroj technické tým úkol vybavení výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity